Iron Man 3.0

Iron Man 3.0

Sekcja Iron Man 3.0. Braterstwo. Wytrwałość. Odwaga.

Wiesz, co znaczy być Iron Manem? Być Iron Manem to znaczy nie przespać kartografii na geografii w szkole. A wiesz po co? Żeby w strugach zimnego deszczu, narysować brakujący fragment planu osiedla na którym jesteś. Albo żeby doprowadzić do celu samochód, który zboczył z wyznaczonej trasy po drodze do Poznania.

Na początku roku skupimy się na orientacji w terenie. Czekają nas biegi na orientację, tworzenie map, planowanie tras, pilotowanie samochodów etc.. Później zajmiemy się pierwszą pomocą i survivalem. Nieprzerwanie pracujemy nad kondycją fizyczną. Przez cały rok chcemy też brać intensywniejszy udział w przygotowaniu wyjazdów klubu.

Zostań Iron Manem. Pokaż, że potrafisz być przyjacielem, nawet kiedy wszyscy tracą już siły. Pokaż, że potrafisz zdobyć nawet najwyższe szczyty. Pokaż, że potrafisz stanąć po stronie swoich, nawet kiedy wszyscy inni już dano uciekli.

Zajęcia prowadzi Kajetan Szymaszczyk, który jest studentem Studium Europy Wschodniej Uniwersytetu Warszawskiego. Przez wiele lat był harcerzem. Współpracuje z Potokiem szósty rok. Pracuje w biurze podróży. Prowadzi sekcję Iron Man.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *